Antiacidin - Acid Neutraliser 5kg

€38.29
Tax included

ANTIACIDIN is an acid power neutraliser and solvent preservative. By neutralising the build up of hydrochloric acid it prevents corrosion of the machine and reduces bacterial build up in the machine that leads to production of unpleasant odours.

Quantity

It is ideal to preserve solvent above all into the new close circuit systems in which a low consumption of perc leads to a high exploitation.

It avoids the development of bad odours during the distillation.

It prevents the corrosion of more delicate parts of dry cleaning machine.

It doesn't create problems into the separator and water contacts depuration systems, on the contrary it keeps water into an excellent acidity gap in order to not compromise the depuration device working.    

 

METHOD OF USE:

 

With normal use put 10gr of ANTIACIDIN per each Kg of loading capacity of the dry cleaning machine into the distillation unit.

ANTIACIDIN can be added  also with the filtering powder in order to treat the solvent, not only during the distillation but during all wash processes as well.

ANTIACIDIN should be put into the distillation unit during every cleaning.

The ANTIACIDIN effect lasts for about 15 distillations into the machines that work with continuous distillation.


A07-015H

Download

antiacidin msds

Download (0)

Samas kategoorias on veel 16 toodet :

6,30 €

Hügieeniline pesuloputusaine, pehme talgi lõhnaline, mis hellitab riiet ja kandjat.

Bioxelle on täielikult sertifitseeritud kontsentreeritud pesuloputusaine allergikutele või tundliku nahaga inimestele. Toode on dermatoloogiliselt testitud ja kinnitatud naha ja toodete hinnangu instituudi poolt. Bioxelle on fosfaadi -ja niklivaba. Sobib ka väikelaste riietele.

  • Soodus!
8,65 €

ANTISTATEX on antistaatik trikotaažile, aluspesule ja rõivastele, millel esineb probleeme staatilise laenguga. Pihustada lihtsalt rõivastele, mille tulemusena staatiline laeng kaob.

6,22 €

Väga kontsentreeritud pehmendaja, millel on spetsiaalne lõhnu eemaldav valem. See on tõhus igasuguse lõhna, isegi kõige püsivamate vastu. See muudab pesu pehmeks ja lõhnavaks ilma riideid kahjustamata. See sobib ideaalselt igapäevase pesu, lemmikloomade tarvikute /riiete, spordipesu, hooldekodude ja halbade lõhnade probleemi korral.

73,91 €

PRE CARBON on suurepäraste vett siduvate omadustega plekieemaldusvahend süsivesinikul põhinevaks keemiliseks puhastuseks. Toodet on lahustitega kerge maha loputada ning see ei jäta töödeldud pinda halliks. Sobib igat tüüpi kangastele ning tagab optimaalsed tulemused veepõhiste plekkide eemaldamisel.

21,34 €

PERFECT on pulbriline pesuaine (värvilisele ja valgele pesule) pesumajadele professionaalseks kasutamiseks. Toode sisaldab hapnikupõhist pleegitit ning see sobib kõigile temperatuuridele. Aktiivne pleegitamine algab temperatuurist 40° C. PERFECT on fosfaadi vaba.

77,47 €

ACTIV SUPERSTAT on keemilises puhastuses kasutatav puhastusvahend, mis ühendab endas antistaatilised, viimistlevad, pehmendavad ja lõhna eemaldavad toimed. See muudab kanga katsudes täiuslikuks ja pehmeks, eemaldab kogunenud elektrostaatilise laengu ja desinfitseerib kangaid. Antud vahend vähendab kortsude teket ning muudab kanga paremini triigitavaks.