Bleach HYGIENFRESH® OXON

€8.14
Tax included

HYGIENFRESH® OXON is the safe and complete additive. It has several functions: Bleach, stain remover, hygieniser and pre-treatment. It is very efficient at removing difficult stains and thanks to its special formula it has the power to hygienise garments at 30°C.

Weight
Quantity

➢ Efficiently eliminates difficult stains.
➢ Active bleach at cold temperatures (20-30°C). It guarantees an excellent white degree.
➢ Revives colours.
➢ Hygienises even at low temperatures (20-30°C)
➢ Does not damage fibres.
➢ Can be used as pre-spotter as well. Very efficient on mould stains.

Method of use: Hygienfresh OxOn can be used on both natural and synthetic garments.

If used as pretreatment, apply the product directly to the stain and then wash the garment.

 

Technical features
Colour = White-milky liquid
pH = 3,3 – 4
Density at 20°C = 1,000 – 1,100 g/ml


JAEA48-500Dx1

Download

hf oxon tec

Download (0)

hf oxon msds

Download (0)

OxOn ohutuskaart

Download (0)

Samas kategoorias on veel 16 toodet :

55,55 €

APRETEX on sünteetiline tärgeldusvahend kasutamiseks pesumajades. Lahustub kergesti vees ning sobib ideaalselt laudlinade jaoks. Ei ole ette nähtud masinas kasutamiseks oma tiheda koostise tõttu kuid veega lahjendades sobib selleks suurepäraselt.

23,14 €

Äädikhape on kahe kasutusotstarbega toode. Seda kasutatakse pesumajas nii värvide kinnistamiseks pesemistsüklis kui pH vähendamiseks loputustsüklis pärast kõrge leelisusega pesuaine kasutamist.

24% äädikhape CAS 64-19-7 CEE 607-002-00-6 EINECS 200-580-7 REACH 01-2119475328-30

  • Soodus!
8,65 €

ANTISTATEX on antistaatik trikotaažile, aluspesule ja rõivastele, millel esineb probleeme staatilise laenguga. Pihustada lihtsalt rõivastele, mille tulemusena staatiline laeng kaob.

78,47 €

IN CARBON on puhastusvahend süsivesinikul põhinevaks keemiliseks puhastuseks, mis sisaldab antistaatilisi, antibakteriaalseid ja desodoreerivaid aineid. Tootel on optimaalne puhastustoime kõigi süsivesiniku lahustitega ning see aitab eemaldada igat liiki veepõhiseid plekke. Toode on neutraalne värvide suhtes ning see ei jäta rõivaeseme töödeldud pinda halliks.

38,29 €

ANTIACIDIN on happe mõju neutraliseeriv aine ja lahusti säilitusaine. Antud toode takistab kogunenud soolhappe neutraliseerimise teel seadme roostetamist ja vähendab ebameeldivat lõhna tekitavate bakterite teket masinas. Sobib kasutamiseks kõikide tootjate perkloroetüleeni puhul (Tintolav P3 Pure Power, Dow Chemical Company Dowper)

7,07 €

CLEAN PROTECTOR on uusima generatsiooni plekivastane/vett ja õli tõrjuv vahend nahktoodete, tekstiili, vaipade, rõivaste, jalatsite, vihmariiete ja teiste välisriiete jaoks. Kuigi toode on spetsiaalselt välja töötatud suusarõivaste veekindluse taastamiseks, võib seda universaalset toodet kasutada igat tüüpi kangastel ja ka pehmel mööblil kodus.