A simple electronic coin reader

Accepts Coins 0.10; 0.20; € 0.50, € 1 and € 2 and tokens.

Quantity


2510210003

Samas kategoorias on veel 16 toodet :

9,07 €
  • alates 12 tk maksumus 6.35

Desinfitseeriv lõhnatu pihusti kangastele/riietele ja pindadele, milles on üle 80% alkoholi. Kuna Certitex on pakendatud rõhu all olevasse pihustipudelisse, siis selle kasutamise tagajärjel ei jää riietele rante.

Meil on lai valik pilkupüüdvaid, tõhusaid ja meeldivaid emotsioone esile kutsuvaid tooteid. Hygienfresh saladus on puhtuse ja värskuse kombineerimine. Kõik Hygienfresh tooted on loodud selleks, et saaksime reisida läbi oma meelte ja kujutlusvõime. Hygienfresh kasutab emotsioonide keelt. 

Lae alla kataloog

8,71 €

Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega vedelik, mis hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitaja), viirusi (koroonaviirus, HBV, HIV, Rota, Adeno, HCV, MRSA, Herpex simplex). Kasutamiseks tarbijatele.

4,26 €

Hüdroalkohoolne desinfitseeriv geel glütseriiniga, mis ei kuivata käsi.

  • alates 12tk 2,56 €/tk

70% alkoholi sisaldus

See puhastab käed, ilma et oleks vaja loputada

Aloe Veraga

Puhastamine ja sügav hügieen mõne tilgaga

Ei ole rasvane

Meeldiva Eukalüpti aroomiga

9,46 €

Etanooli sisaldus 73,5%

Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitaja), viirusi (koroonaviirus, HBV, HIV, Rota, Adeno, HCV, MRSA, Herpes simplex). Nahakaitsekomponendid rahustavad nahka ja aitavad kiiresti taastuda naha normaalsel mikroflooral, niiskustasakaalul ning kaitsefunktsioonidel.