Hydro-alcoholic hygienising gel

€4.26
Tax included

Hydro-alcoholic hygienising hand gel with glycerine.

It cleans hands with no need to rinse

With Aloe Vera

Cleaning and deep hygiene in a few drops

Non-greasy

Eucalyptus fragranc

Weight

Volume discounts

Quantity Discount You Save
10 40% Up to €17.04
Quantity


JAEA92-000UV

Samas kategoorias on veel 16 toodet :

8,71 €

Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega vedelik, mis hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitaja), viirusi (koroonaviirus, HBV, HIV, Rota, Adeno, HCV, MRSA, Herpex simplex). Kasutamiseks tarbijatele.

9,46 €

Etanooli sisaldus 73,5%

Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitaja), viirusi (koroonaviirus, HBV, HIV, Rota, Adeno, HCV, MRSA, Herpes simplex). Nahakaitsekomponendid rahustavad nahka ja aitavad kiiresti taastuda naha normaalsel mikroflooral, niiskustasakaalul ning kaitsefunktsioonidel.

9,07 €
  • alates 12 tk maksumus 6.35

Desinfitseeriv lõhnatu pihusti kangastele/riietele ja pindadele, milles on üle 80% alkoholi. Kuna Certitex on pakendatud rõhu all olevasse pihustipudelisse, siis selle kasutamise tagajärjel ei jää riietele rante.

Meil on lai valik pilkupüüdvaid, tõhusaid ja meeldivaid emotsioone esile kutsuvaid tooteid. Hygienfresh saladus on puhtuse ja värskuse kombineerimine. Kõik Hygienfresh tooted on loodud selleks, et saaksime reisida läbi oma meelte ja kujutlusvõime. Hygienfresh kasutab emotsioonide keelt. 

Lae alla kataloog