HYGIENFRESH® SOFT & CAPS 20kg

€55.73
Tax included

HYGIENFRESH® SOFT & CAPS is a softener / anti wool felting with microcapsules.

Quantity


A45-021N

Samas kategoorias on veel 10 toodet :

6,43 €

Lisaaine, mis täiustab, tugevdab ja kaitseb õrnu kangaid nagu siid, villane, kašmiir.

 

- Koosneb siidi proteiinidest, mis muudab kangakiud vastupidavaks.

- Tekitab kangakiududele kaitsva kihi.

- Annab ühtlase pehmuse.

- Aitab taastada rõivaid, mis on pesus kokkutõmbunud.

- Kasutades igal pesukorral aitab see vältida võimalikku villase vildistumist.

42,20 €

FINISH viimistlusaine kõigile kanga tüüpidele kasutamiseks Wet Claning protsessis ja pesuloputuses pesumajas. See jätab kanga pehmeks, kuid muudab selle vastupidavamaks ning kaitseb ja taastab villa- ja tselluloosikiude. Tootel on väga hea antistaatiline ja takerdumist välistav toime, mis vähendab kortsude tekkimist ja hõlbustab triikimist.

6,22 €

Väga kontsentreeritud pehmendaja, millel on spetsiaalne lõhnu eemaldav valem. See on tõhus igasuguse lõhna, isegi kõige püsivamate vastu. See muudab pesu pehmeks ja lõhnavaks ilma riideid kahjustamata. See sobib ideaalselt igapäevase pesu, lemmikloomade tarvikute /riiete, spordipesu, hooldekodude ja halbade lõhnade probleemi korral.

5,42 €

HYGIENFRESH® pesuloputusvahend on kontsentreeritud, meeldiva lõhnaga pehmendaja, mis imab endasse ebameeldivad lõhnad ja eemaldab need. Tootel on tekstiili kaitsev ja pehmendav toime ning see ei ärrita nahka. Saadaval 9 erinevat meeldivat aroomi.

6,30 €

Hügieeniline pesuloputusaine, pehme talgi lõhnaline, mis hellitab riiet ja kandjat.

Bioxelle on täielikult sertifitseeritud kontsentreeritud pesuloputusaine allergikutele või tundliku nahaga inimestele. Toode on dermatoloogiliselt testitud ja kinnitatud naha ja toodete hinnangu instituudi poolt. Bioxelle on fosfaadi -ja niklivaba. Sobib ka väikelaste riietele.