Naatriumhüpoklorit 14-15% 20 kg (valgendusaine, desinfitseerija)

30,16 €
Maksudega

Naatriumhüpokloriid. Sobib ideaalselt väga määrdunud kangaste pleegitamiseks, nt. laudlinad, valge voodipesu, aluspesu ja töökitlid. Antud toodet ei soovitata kasutata polüestril ja õrnadel kangastel. Pakend 20 kg.

Kaal
Kogus

Naatriumhüpoklorit CAS 7681-52-9, CEE 017-011-00-1, EINECS 231-668-3.

 

- Ideaalne väga määrdunud pesu valgendamiseks. Ideaalne laudlinadele, valge voodipesu, aluspesule ja töökitlid. Mitte soovitatav polüestri ja õrna kanga puhul.

Doseering: 5-10ml 1 kg kuiva pesu kohta.

Kasutatakse veel puidu töötlemiseks, fassaadide puhastamiseks jne.

Näitajad:

- väljanägemine: kollakas läbipaistev vedelik.

-pH: 11,5-12,5 ( lahus 1%)

- erikaal: 1,20-1,25 Kg/l

vees lahustuvus: täielik


A30-005N

Lae alla

ipoclorito sodio tec

Lae alla (0)

ipoclorito ohutuskaart

Lae alla (0)

Samas kategoorias on veel 16 toodet :

6,31 €

SCIVOLIX on universaalne määrdeaine tõmblukkude määrimiseks. Peale selle võib toodet kasutada peaaegu kõigil pindadel ning see sobib ideaalselt ka pesumasina hingedele või kuullaagritele.

8,02 €

Kolmekordne toime valgele pesule...

White Xtra koostises on viimase generatsiooni komponendid briljantse valge pesu saavutamiseks!

- ensüümid + pindaktiivsed osakesed

- optiline valgendaja

- hallistumisvastased inhibiitorid

55,55 €

APRETEX on sünteetiline tärgeldusvahend kasutamiseks pesumajades. Lahustub kergesti vees ning sobib ideaalselt laudlinade jaoks. Ei ole ette nähtud masinas kasutamiseks oma tiheda koostise tõttu kuid veega lahjendades sobib selleks suurepäraselt.

37,94 €

HYGIENCLEAN desinfitseeriva toimega vesinikul põhinev valgendi kasutamiseks koos standardse pesuainega.

Tasakaalustatud vesinikperoksiidi, peroküsatsetaanhappe ja äädikhappe segu. 

- Aktiivne alates 30'C

- Kasutades ettenähtud doose ei tekita kangale ja värvidele kahju

- Ideaalne väga määrdunud linade jaoks

- Desinfitseerib juba madalatel temperatuuridel

4,84 €

Puhastusvaht nahast, ökonaha, nailonist, dermantiinist, sünteetilisest nahast toodete jaoks (nt jalanõud, kotid, autoistmed, diivanid). Piserda vaht pinnale ja levita lapiga õrnalt hõõrudes. Ärge kasutage toodet seemisnahast toodete puhastamiseks. Enne kasutamist proovi toodet varjatud osal.

6,89 €

HYGIENFRESH® BLACK PREMIUM on kontsentreeritud, uudse ja eksklusiivse lõhnaga vedel pesuaine nii käsi- kui masinpesuks, mis annab erilise sära nii musta kui tumedat värvi kangastele. Toode toimib õrnalt värvide ja tekstiilide suhtes, kaitseb värvilisi kangaid ja takistab kinnistamata värvide tagasisadestumist.

22,37 €

MARSIGLIA SUPER on spetsiaalse "Marseilles soap" lõhnaga pesuaine igat tüüpi kangastele. Toode toimib õrnalt kiudude suhtes, kuid on väga heade puhastusomadustega. Toode sobib kõigile temperatuuridele kuni 60°C. Toodet võib kasutada värviliste esemete pesemiseks ning see ei sisalda fosfaati ega silikaati.

29,99 €

CARTINE TORNASOLE on pH indikaatorpaberid vee happesuse testimiseks keemilise puhastuse masinates. Aja jooksul perkloroetüleen laguneb, moodustades soolhappe, mis tekitab korrosiooni ja kahjustab nii rõivaid kui masinaid. Kasutage neid pabereid, et tagada happe õige neutraliseerimine.

42,20 €

FINISH viimistlusaine kõigile kanga tüüpidele kasutamiseks Wet Claning protsessis ja pesuloputuses pesumajas. See jätab kanga pehmeks, kuid muudab selle vastupidavamaks ning kaitseb ja taastab villa- ja tselluloosikiude. Tootel on väga hea antistaatiline ja takerdumist välistav toime, mis vähendab kortsude tekkimist ja hõlbustab triikimist.